לקוחות ממליצים
עודד תמיר
תודה רבה רבה על שירות ומיקצועיות ברמה שלא רגילים אצלנו בארץ, יישר כח ותמשיך כך...
איריס ושלמה גבעוני
ביוסי קיים השילוב של מקצועיות ברמה גבוהה, שירות מסור, ויחס חם וחברי. גם לאחר ההתקנה, קבלנו שרות מצויין. הלוואי וכל אנשי המקצוע בישראל היו כך. משמש דוגמא.
יניב פרץ | ג'נסיס
ליוסי היקר, אני רוצה להודות לך על שירות מקצועי, אמין ומעל לכל על הבטחון שהענקת לנו לאורך כל הדרך. אני ממליץ בחום לכל בית עסק ולכל בית פרטי שמעוניין במיזוג איכותי בטכנולוגייה מתקדמת.
נועם רפפורט
אני יכול להעיד על מקצוענות יושר מיוחדים. ממליץ בחום ובקור...
שלמה גורביץ
צוות יעיל ומקצועי בפיקוח אישי וצמוד של יוסי העושה עבודה יסודית מבחירה נכונה של מזגנים ועד להתקנה מלאה של המערכת כולה על כל מרכיביה. עמידה בלוח זמנים כמוסכם וכמובטח. תמיכה וסיוע במידה ונדרש גם לאחר ההתקנה. בלי ספק, יש על מי לסמוך ובמי לבטוח.
אדרי דודו ויעל
עיקרי השירות של ארדן ויוסי בפרט הם שירות מהיר ומקצועי בכל ימות השנה וגם בשלהי הקיץ הנוראים , שמירה על קשר אישי וחם ומענה מהיר וחשוב מכל כמובן מתן פתרונות ממליצים בחום .
רונן בטיטו/ מיצובישי מיזוג ביתי ומסחרי
יוסי רוצה שתדע שניתנה לי זכות גדולה לפגוש ולעבוד עם אדם שכמותך, מקצועי יסודי ואמין עם יחס ותודעת שירות נדירה לאנשים באשר הם. המשך בדרך זו ושרת את לקוחותיך נאמנה עם אותה סובלנות וחשיבה יצירתית ובלתי מתפשרת באשר להתאמת הציוד הטוב ביותר תוך הקפדה ומתן פתרון תכנוני ועיצובי עם נגיעה אישית וייחודית לכל אחד מלקוחותייך. יישר כוח !!
לירז מולינה
תודה לצוות המדהים של ארדן ובמיוחד ליוסי,על היעוץ,ההתקנה והיחס החם. תודה על השירות האדיב,המהיר והסופר מקצועי!!!!!
תמר לרנר
השירות המקצועי האדיב והמחויך ביותר שקבלתי מאיש מקצוע! ממליצה האהבה!
יוגב וחן סיסו
יוסי היקר, תודה רבה על הליווי המקצועי לאורך כל הדרך ובסיומו התקנה איכותית ומדוייקת של מוצר נפלא, אתה איש נדיר, ישר ,מקצוען אמיתי ואפילו חבר ויועץ לכל. תודה !!! חן ויוגב
רועי לוסטיגר
תודה רבה על הזמינות התמידית, הייעוץ והשירות המקצועי, המהיר והאדיב! ממליץ בחום!!!
שוש ומולי דוד
יוסי תודה על השרות והמקצועיות . יוסי בקר פעמיים בתהליך הבניה והוא ידע לתכננן במדויק כל פרט . המוצר עולה מעל כל הצפיות שלנו ,מזגן כזה שקט עוד לא ראינו. עלי לציין לשבח את הצוות המקצועי שהוא עובד איתם.